Smart Date (3.2.0) - en to he translation catalogue (80 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Value
he: ערך

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: default
he: ברירת מחדל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Time
he: זמן

en: View
he: צפיה

en: Format
he: פורמט

en: never
he: אף פעם

en: After
he: אחרי

en: Separator
he: מפריד

en: days
he: ימים

en: Never
he: אף פעם

en: Custom
he: מותאם

en: Time zone
he: איזור זמן

en: Advanced
he: מתקדם

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Last
he: אחרון

en: Override
he: דריסה

en: Expose
he: חשוף

en: Operator
he: אופרטור

en: Plain
he: פשוט

en: Duration
he: משך

en: second
he: שניה

en: First
he: ראשון

en: Limit
he: גבול

en: first
he: ראשון

en: day
he: יום

en: Second
he: שניה

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Revert
he: שחזור

en: last
he: אחרון

en: Join
he: הצטרף

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Timezone
he: איזור זמן

en: Time Format
he: סגנון זמן

en: Third
he: שלישי

en: Fourth
he: רביעי

en: Add another item
he: הוספת עוד פריט

en: 1 minute
he: דקה אחת

en: @count minutes
he: @count דקות

en: Values
he: ערכים

en: About
he: אודות

en: and
he: וגם

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Uses
he: שימושים

en: Repeats
he: חזרות

en: Compact
he: קומפקטי

en: Upcoming
he: ארועים קרובים

en: Weight for row @number
he: משקל עבור שורה @number

en: 5 minute
he: 5 דקות

en: 15 minute
he: 15 דקות

en: Appears in: @bundles.
he: מופיע ב: @bundles.

en: 10 minute
he: 10 דקות

en: 30 minute
he: 30 דקות

en: Time zone override
he: אכיפת איזור זמן

en: @title (value @number)
he: @title (ערך @number)

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
