Smart Date (3.3.0-rc1) - en to lt translation catalogue (79 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: default
lt: įprasta

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Time
lt: Laikas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: never
lt: niekada

en: After
lt: Po

en: Separator
lt: Skirtukas

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: Never
lt: Niekada

en: Custom
lt: Savitas

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Last
lt: Paskutinis

en: Override
lt: Perrašyti

en: Expose
lt: Eksponuoti

en: Operator
lt: Operatorius

en: Plain
lt: Paprastas

en: Duration
lt: Laikas

en: second
lt: antras

en: minutes
lt: minutės

en: Parameters
lt: Parametrai

en: First
lt: Pirmas

en: Limit
lt: Limitas

en: first
lt: pirmas

en: third
lt: trečias

en: fourth
lt: ketvirtas

en: fifth
lt: penktas

en: day
lt: diena

en: Second
lt: Sekundė

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Join
lt: Prisijungti

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Time Format
lt: Laiko formatas

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: years
lt: metai

en: weeks
lt: savaitės

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: Values
lt: Reikšmės

en: About
lt: Apie

en: and
lt: ir

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Uses
lt: Naudoja

en: Compact
lt: Glaustai

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
lt: Žyma nebūtina: jei eilutė sudaryta iš vieno skaičiaus, jis bus naudojamas kaip raktas ir žyma.

en: Are you sure you want to delete the format %name : %format?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name : %format formatą?

en: @title (value @number)
lt: @title (reikšmė @number)

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
