Smart Date (3.3.0) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Language
or: ଭାଷା

en: never
or: କେବେ ବି ନୁହେଁ

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
