Smart Date (3.4.0) - en to kk translation catalogue (30 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Value
kk: Мән

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: default
kk: әдепкі

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: never
kk: ешқашан

en: Never
kk: Ешқашан

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: and
kk: және
