Smart Date (3.5.0-beta2) - en to mr translation catalogue (35 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Value
mr: किंमत

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Hourly
mr: ताशी

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: default
mr: मुलभूत

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Sunday
mr: रवीवार

en: Monday
mr: सोमवार

en: Tuesday
mr: मंगळवार

en: Wednesday
mr: बुधवार

en: Thursday
mr: गुरुवार

en: Friday
mr: शुक्रवार

en: Saturday
mr: शनीवार

en: Time
mr: वेळ

en: View
mr: बघा

en: Format
mr: रचना

en: never
mr: कधीच नाही

en: ID
mr: आय डी

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: months
mr: महिने

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
