Smart Date (3.5.0-beta3) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Settings
mk: Поставки

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота
