Smart Date (3.5.0-beta3) - en to sq translation catalogue (29 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Value
sq: Vlera

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: never
sq: asnjëherë

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Time zone
sq: Zona orare

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Revert
sq: Rikthe

en: About
sq: Informacione

en: and
sq: dhe
