Smart Date (3.5.0-beta4) - en to sl translation catalogue (36 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Value
sl: Vrednost

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: default
sl: privzeto

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Time
sl: Čas

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: never
sl: nikoli

en: Never
sl: Nikoli

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Time zone
sl: Časovni pas

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Revert
sl: Povrni

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: About
sl: O modulu

en: and
sl: in

en: Uses
sl: Uporablja
