Smart Date (3.5.0) - en to jv translation catalogue (43 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Value
jv: Biji

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: default
jv: gawan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Sunday
jv: Minggu

en: Monday
jv: Senén

en: Tuesday
jv: Selasa

en: Wednesday
jv: Rebo

en: Thursday
jv: Kemis

en: Friday
jv: Jemuah

en: Saturday
jv: Setu

en: Time
jv: Wektu

en: View
jv: Tampilan

en: never
jv: ora tau

en: After
jv: Sawise

en: Separator
jv: Watesan

en: Never
jv: Ora tahu

en: Custom
jv: Kostum

en: Time zone
jv: Zona wektu

en: Advanced
jv: Mahir

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Select list
jv: Daftar pilih

en: Revert
jv: Baléknā

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Timezone
jv: Zona wektu

en: Add another item
jv: Tambah item liyané

en: 1 minute
jv: 1 menit

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Weight for row @number
jv: Bobot kanggo baris @number

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
jv: Ora mesti nganggo jeneng: yén barisé namung siji, iki bakal didadékaké kunci lan jeneng.
