Smart Date (3.6.0-rc1) - en to eo translation catalogue (46 entries)

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Value
eo: Valoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: default
eo: defaŭlto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Time
eo: Tempo

en: View
eo: Vidu

en: never
eo: neniam

en: ID
eo: Identigilo

en: Year
eo: Jaro

en: Never
eo: Neniam

en: Custom
eo: Propra

en: Time zone
eo: Tempozono

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Month
eo: Monato

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Day
eo: Tago

en: Hour
eo: Horo

en: Minute
eo: Minuto

en: Second
eo: Sekundo

en: Select list
eo: Selekta listo

en: Revert
eo: Malfari

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: @count minutes
eo: @count minutoj

en: and
eo: kaj

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
