Smart Date (3.7.0-beta1) - en to sr translation catalogue (36 entries)

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Value
sr: Вредност

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Time
sr: Време

en: View
sr: Преглед

en: never
sr: никада

en: ID
sr: ИД

en: Year
sr: Година

en: Time zone
sr: Временска зона

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Hour
sr: Сат

en: Minute
sr: Минут

en: Second
sr: Секунда

en: Granularity
sr: Грануларност

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
