Smart Date (3.7.0-beta2) - en to bg translation catalogue (48 entries)

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Value
bg: Стойност

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Hourly
bg: На всеки час

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: default
bg: по подразбиране

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Sunday
bg: неделя

en: Monday
bg: понеделник

en: Tuesday
bg: вторник

en: Wednesday
bg: сряда

en: Thursday
bg: четвъртък

en: Friday
bg: петък

en: Saturday
bg: събота

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: Format
bg: Формат

en: never
bg: никога

en: After
bg: След

en: hours
bg: часове

en: days
bg: дни

en: Year
bg: Година

en: Never
bg: Никога

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Time zone
bg: Часова зона

en: Month
bg: Месец

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Day
bg: Ден

en: All day
bg: Цял ден

en: Duration
bg: Период

en: minutes
bg: минути

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Revert
bg: Връщане

en: Hours
bg: Часове

en: Minutes
bg: Минути

en: years
bg: години

en: weeks
bg: седмици

en: and
bg: и
