Smart Date (3.7.0-rc1) - en to sk translation catalogue (105 entries)

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Value
sk: Hodnota

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Hourly
sk: Každú hodinu

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: default
sk: predvolené

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: never
sk: nikdy

en: After
sk: Za

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: hours
sk: hodiny

en: days
sk: dni

en: Year
sk: Rok

en: Never
sk: Nikdy

en: Custom
sk: Vlastná

en: Time zone
sk: Časové pásmo

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Month
sk: Mesiac

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Day
sk: Deň

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: months
sk: mesiace

en: Override
sk: Nahradiť

en: Expose
sk: Ukázať

en: Operator
sk: Operátor

en: Plain
sk: Jednoduchý

en: Duration
sk: Trvanie

en: minutes
sk: minúty

en: Parameters
sk: Parametre

en: day
sk: deň

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Second
sk: Sekunda

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Hours
sk: Hodiny

en: Units
sk: Jednotky

en: Minutes
sk: Minúty

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Time Format
sk: Formát času

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: Yearly
sk: Ročne

en: years
sk: roky

en: weeks
sk: týždne

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: @count minutes
sk: @count minút

en: daily
sk: denne

en: weekly
sk: týždenne

en: About
sk: Informácie o

en: and
sk: a

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Entity type
sk: Typ entity

en: monthly
sk: mesačne

en: Instances
sk: Inštancie

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Uses
sk: Používa

en: Default argument
sk: Predvolený argument

en: Current date
sk: Aktuálny dátum

en: Current node's creation time
sk: Čas vytvorenia uzla.

en: Current node's update time
sk: Čas aktualizácie uzla.

en: Do not display items with no value in summary
sk: Nezobrazovať položky so žiadnou výsledkovou hodnotou

en: Recurring
sk: Opakované

en: Upcoming
sk: Chystané

en: Field types
sk: Typy polí

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
sk: Menovka je voliteľná: ak riadok obsahuje len číslo, použije sa ako kľúč i menovka.

en: Appears in: @bundles.
sk: Nachádza sa v: @bundles.

en: Reduce
sk: Znížiť

en: 24 hour time
sk: 24-hodinový čas

en: 12 hour time
sk: 12-hodinový čas

en: @label referenced from @field_name
sk: @label referencovaný z @field_name

en: Are you sure you want to delete the format %name : %format?
sk: Naozaj chcete ostrániť formát %name : %format?

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.

en: Smart date recurring rule
sk: Pravidlo opakujúceho sa inteligentného dátumu

en: The start of the specified date/time range.
sk: Začiatok zadaného časového rozsahu.

en: The end of the specified date/time range.
sk: Koniec zadaného časového rozsahu.

en: The duration of the specified date/time range.
sk: Trvanie zadaného časového rozsahu.

en: The timezone of the specified date/time range.
sk: Časové pásmo zadaného dátumu/času.

en: The recurrence rule for the specified date/time range.
sk: Pravidlo opakovania pre zadaný dátum/časový rozsah.
