Smart Date (3.7.0-rc2) - en to ca translation catalogue (120 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Hourly
ca: Cada hora

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: default
ca: predeterminat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: never
ca: mai

en: After
ca: Després

en: Separator
ca: Separador

en: hours
ca: hores

en: days
ca: dies

en: Year
ca: Any

en: Never
ca: Mai

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Time zone
ca: Fus horari

en: Advanced
ca: Avançat

en: Month
ca: Mes

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Frequency
ca: Freqüència

en: Day
ca: Dia

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: All day
ca: Tot el dia

en: Override
ca: Sobrescriu

en: Expose
ca: Exposa

en: Operator
ca: Operador

en: Plain
ca: Pla

en: Duration
ca: Durada

en: minutes
ca: minuts

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Limit
ca: Límit

en: day
ca: dia

en: Hour
ca: Hora

en: Minute
ca: Minut

en: Second
ca: Segon

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Granularity
ca: Granularitat

en: Revert
ca: Reverteix

en: Hours
ca: Hores

en: Units
ca: Unitats

en: Minutes
ca: Minuts

en: Join
ca: Uneix-te a

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Timezone
ca: Zona horària

en: Add another item
ca: Afegeix un altre element

en: Yearly
ca: Anualment

en: years
ca: anys

en: weeks
ca: setmanes

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: @count minutes
ca: @count minuts

en: Values
ca: Valors

en: daily
ca: diari

en: weekly
ca: setmanal

en: About
ca: Detalls

en: and
ca: i

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Rule
ca: Regla

en: monthly
ca: mensual

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Uses
ca: Usos

en: Default argument
ca: Paràmetre predeterminat

en: Repeats
ca: Repeteix

en: Current date
ca: Data actual

en: Current node's creation time
ca: Hora de creació del node actual

en: Current node's update time
ca: Hora d'actualització del node actual

en: Do not display items with no value in summary
ca: No mostris elements sense valor al resum

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
ca: La granularitat és la unitat de mesura més petita a utilitzar al determinar si dues dates són la mateixa; per exemple, si la granularitat és "Any" llavors totes les dates del 1999, independentment d'on caiguin dins d'aquest any, es consideraran la mateixa data.

en: Compact
ca: Compacta

en: Upcoming
ca: Proper

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Weight for row @number
ca: Pes de la fila @number

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
ca: L'etiqueta és opcional: si una línia conté un sol número, aquest s'utilitzarà com a clau i com a etiqueta.

en: 5 minute
ca: 5 minuts

en: 15 minute
ca: 15 minuts

[ctx: Sort order]
en: Date
ca: Data

en: If selected, multiple instances of this filter can work together, as though multiple values were supplied to the same filter. This setting is not compatible with the "Reduce duplicates" setting.
ca: Si està seleccionat, múltiples instàncies d'aquest filtre poden funcionar conjuntament, com si s'hagués passat múltiples valors al mateix filtre. Aquest paràmetre no és compatible amb el de "Reduir duplicats".

en: Allow multiple filter values to work together
ca: Permet a múltiples valors de filtres funcionar conjuntament

en: Appears in: @bundles.
ca: Apareix a: @bundles.

en: Time increments
ca: Increments de temps

en: 10 minute
ca: 10 minuts

en: 30 minute
ca: 30 minuts

en: Reduce
ca: Redueix

en: Month/Day/Year
ca: Mes/Dia/Any

en: Day/Month/Year
ca: Dia/Mes/Any

en: Year/Month/Day
ca: Any/Mes/Dia

en: 24 hour time
ca: Format horari 24 hores

en: 12 hour time
ca: Format horari 12 hores

en: Node Creation Time
ca: Data de creació del node

en: Node Update Time
ca: Data d'actualització del node

en: Group item
ca: Element agrupat

en: @label referenced from @field_name
ca: @label referenciat des de @field_name

en: Are you sure you want to delete the format %name : %format?
ca: Esteu segur de voler suprimir el format %name : %format?

en: Time zone override
ca: Sobreescriu el fus horari

en: @title (value @number)
ca: @title (valor @number)

en: Separator: %separator
ca: Separador: %separador

en: The @title end date cannot be before the start date
ca: La data de finalització de @title no pot ser abans de la data d'inici

en: There are no @label yet.
ca: Encara no hi ha cap @label.
