Smart Date (3.7.0-rc2) - en to mn translation catalogue (25 entries)

en: Delete
mn: Ыраары

en: Operations
mn: Күүcедирилер

en: Cancel
mn: Соксаары

en: Language
mn: Дыл

en: Edit
mn: Өскертири

en: Date
mn: Ай, хүн

en: default
mn: ниити

en: Name
mn: Ат

en: Save
mn: Шыгжаары

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: View
mn: Көөрү

en: never
mn: кажан-даа эвес

en: Year
mn: Чыл

en: Never
mn: Кажан-даа евес

en: Month
mn: Ай

en: Day
mn: Хүн

en: Default value
mn: Ниити үнези

en: About
mn: Дугайында

en: - Select -
mn: - Шилиири -
