Smart Date (3.7.1) - en to nn translation catalogue (44 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: default
nn: standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Time
nn: Tid

en: View
nn: Sjå på

en: never
nn: aldri

en: hours
nn: timar

en: days
nn: dagar

en: Year
nn: År

en: Never
nn: Aldri

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Time zone
nn: Tidssone

en: Month
nn: Månad

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Day
nn: Dag

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: All day
nn: Heile dagen

en: minutes
nn: minutt

en: day
nn: dag

en: Hour
nn: Time

en: Minute
nn: Minutt

en: Second
nn: Sekund

en: Select list
nn: Listevalg

en: Join
nn: Meld inn

en: Add another item
nn: Legg til ei ny rad

en: weeks
nn: veker

en: Repeats
nn: Gjentek seg
