Smart Date (4.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (42 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Hourly
my: နာရီ အလိုက်

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Sunday
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: Monday
my: တနင်္လာနေ့

en: Tuesday
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wednesday
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thursday
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Friday
my: သောကြာနေ့

en: Saturday
my: စနေနေ့

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Year
my: နှစ်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Month
my: လ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: day
my: နေ့

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်

en: Second
my: ဒုတိယ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Current date
my: လက်ရှိ နေ့စွဲ
