Smart Date (4.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (41 entries)

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Value
ne: मान

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: ID
ne: परिचय

en: Year
ne: वर्ष

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Time zone
ne: समय क्षेत्र

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Month
ne: महिना

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Day
ne: दिन

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: About
ne: बारेमा

en: and
ne: र

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: 1
ne: १

en: Bundle
ne: पोका

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
