Smart Date (4.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (41 entries)

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Time
ka: დრო

en: Format
ka: ფორმატი

en: never
ka: არასდროს

en: After
ka: შემდეგ

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Year
ka: წელი

en: Never
ka: არასდროს

en: Time zone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Month
ka: თვე

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Day
ka: დღე

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი

en: Second
ka: წამი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი
