Smart Date (4.0.0) - en to hy translation catalogue (53 entries)

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Value
hy: Արժեք

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Daily
hy: Օրական

en: Weekly
hy: Շաբաթական

en: Monthly
hy: Ամսեկան

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: never
hy: երբեք

en: Year
hy: Տարի

en: Never
hy: Երբեք

en: Time zone
hy: Ժամային գոտի

en: Month
hy: Ամիս

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Day
hy: Օր

en: All day
hy: Բոլոր օրերը

en: Hour
hy: Ժամ

en: Minute
hy: Րոպե

en: Second
hy: Վարկյան

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Timezone
hy: ժամագոտի

en: Add another item
hy: Ավելացնել ևս մեկը

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Weight for row @number
hy: Տողի քաշը @number

en: Default start date type
hy: Նախնական մեկնարկի ամսաթվի տեսակը

en: Default start date value
hy: Մեկնարկային ամսաթվի կանխադրված արժեքը

en: The string to separate the start and end dates
hy: Մեկնարկի և ավարտի ամսաթվերը առանձնացնելու տողը

en: Computed start date
hy: Հաշվարկված մեկնարկի ամսաթիվը

en: The computed start DateTime object.
hy: Հաշվարկված մեկնարկի DateTime օբյեկտը:

en: Computed end date
hy: Հաշվարկված ավարտի ամսաթիվ

en: The computed end DateTime object.
hy: Հաշվարկված ավարտի DateTime օբյեկտը:

en: The @title end date cannot be before the start date
hy: @title ավարտի ամսաթիվը չի կարող լինել սկզբի ամսաթվից առաջ
