Smart Date (4.0.3) - en to si translation catalogue (17 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Value
si: අගය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Unlimited
si: අනන්තයි

en: Day
si: දවස

en: day
si: දවස

en: Hour
si: පැය

en: Minute
si: මිනිත්තු

en: Second
si: තත්පර
