Smart Date (4.1.0-rc3) - en to bn translation catalogue (31 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Language
bn: ভাষা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Date
bn: তারিখ

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Sunday
bn: রবিবার

en: Monday
bn: সোমবার

en: Tuesday
bn: মঙ্গলবার

en: Wednesday
bn: বুধবার

en: Thursday
bn: বৃহস্পতিবার

en: Friday
bn: শুক্রবার

en: Saturday
bn: শনিবার

en: Time
bn: সময়

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Format
bn: ফরম্যাট

en: never
bn: কখনোই নয়

en: Year
bn: বছর

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Month
bn: মাস

en: Unlimited
bn: অসীম

en: Day
bn: দিন

en: Add another item
bn: অন্য আইটেম যুক্ত করুন

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
