Smart Date (4.1.0-rc3) - en to ku translation catalogue (41 entries)

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Value
ku: نرخ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: default
ku: بنەڕەتی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Sunday
ku: یەکشەممە

en: Monday
ku: دووشەممە

en: Tuesday
ku: سێشەممە

en: Wednesday
ku: چوارشەممە

en: Thursday
ku: پێجشەممە

en: Friday
ku: هەینی

en: Saturday
ku: شەممە

en: Time
ku: کات

en: View
ku: پیشاندان

en: Format
ku: فۆرمات

en: never
ku: هیچ کات

en: Year
ku: ساڵ

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Time zone
ku: کات-ناوچە

en: Month
ku: مانگ

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Add another item
ku: زیادکردنی بڕگەیەکی تر

en: About
ku: دەربارە

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
