Smart Date (4.1.0-rc5) - en to lv translation catalogue (95 entries)

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Value
lv: Vērtība

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Hourly
lv: Ik stundu

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: default
lv: noklusējums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Ends
lv: Beidzās

en: Time
lv: Laiks

en: View
lv: Skatīt

en: Format
lv: Formāts

en: never
lv: nekad

en: After
lv: Pēc

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: hours
lv: stundas

en: days
lv: dienas

en: Year
lv: Gads

en: Never
lv: Nekad

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Month
lv: Mēnesis

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Day
lv: Diena

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: All day
lv: Visu dienu

en: Expose
lv: Eksponēt

en: Operator
lv: Operators

en: Plain
lv: Vienkāršs

en: Duration
lv: Ilgums

en: minutes
lv: minūtes

en: Token
lv: Marķieris

en: Limit
lv: Limits

en: day
lv: diena

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Granularity
lv: Granularitāte

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Hours
lv: Stundas

en: Units
lv: Vienības

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Join
lv: Pievienoties

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Time Format
lv: Laika formāts

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: years
lv: gadi

en: weeks
lv: nedēļas

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: @count minutes
lv: @count minūtes

en: Values
lv: Vērtības

en: daily
lv: katru dienu

en: weekly
lv: katru nedēļu

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Uses
lv: Lieto

en: Default argument
lv: Noklusējuma arguments

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: Current node's creation time
lv: Tekošās nodes izveidošanas laiks

en: Current node's update time
lv: Tekošās nodes atjaunošanas laiks

en: Do not display items with no value in summary
lv: Neattēlot kopsavilkumā ierakstus bez vērtības

en: not
lv: nav

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
lv: Granularitāte ir mazākā vienība, kas jāizmanto, lai noteiktu, vai divi datumi ir vienādi; piemēram, ja granularitāte ir "Gads", visi datumi 1999. gadā neatkarīgi no tā, kad tie iekrīt 1999. gadā, tiks uzskatīti par vienu un to pašu datumu.

en: Compact
lv: Kompakts

en: Upcoming
lv: Gaidāmie

en: Weight for row @number
lv: Rindas svars @number

en: 5 minute
lv: 5 minūtes

en: 15 minute
lv: 15 minūtes

[ctx: Sort order]
en: Date
lv: Datums
    Kontekstā: Kārtošanas secība

en: Appears in: @bundles.
lv: Pieejams: @bundles.

en: 10 minute
lv: 10 minūtes

en: 30 minute
lv: 30 minūtes
