Smart Date (4.1.0-rc7) - en to se translation catalogue (18 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: Add another item
se: Lasit eará elemeantta

en: About
se: Birra
