Smart Date (4.1.0-rc9) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Hour
br: eurvezh

en: Minute
br: munutenn

en: About
br: Diwar-benn
