Smart Date (4.1.4) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Hourly
af: Uurliks

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: default
af: verstek

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: never
af: nooit

en: Never
af: Nooit

en: Time zone
af: Tydsone

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: Revert
af: Rol terug
