Smart Date (4.1.6) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
mg: Tovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny
