Smart Date (4.2.0) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Sunday
ta: ஞாயிற்றுக்கிழமை

en: Monday
ta: திங்கட்கிழமை

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்க்கிழமை

en: Wednesday
ta: புதன்கிழமை

en: Thursday
ta: வியாழக்கிழமை

en: Friday
ta: வெள்ளிக்கிழமை

en: Saturday
ta: சனிக்கிழமை

en: Time
ta: நேரம்

en: View
ta: நோக்குக

en: never
ta: ஒருபோதுமில்லை

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Unlimited
ta: வரையறையற்றது
