Smart Date (4.2.0) - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Daily
ug: كۈندىلىك

en: Weekly
ug: ھەپتىلىك

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: Date Format
ug: چېسلا ئىپادىلىنىشى

en: Year
ug: يىل

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Time zone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Month
ug: ئاي

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Day
ug: كۈن

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Time Format
ug: ۋاقىت ئىپادىلىنىشى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Current date
ug: ھازىرقى ۋاقىت
