Smart Date (4.2.3) - en to gu translation catalogue (55 entries)

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Time
gu: સમય

en: View
gu: જુઓ

en: never
gu: ક્યારેય નહિ

en: After
gu: પછી

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Year
gu: વર્ષ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Time zone
gu: સમય ક્ષેત્ર

en: Month
gu: મહિનો

en: Unlimited
gu: અમર્યાદિત

en: Day
gu: દિવસ

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Hour
gu: કલાક

en: Minute
gu: મિનિટ

en: Second
gu: સેકંડ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: 1 minute
gu: ૧ મિનિટ

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: About
gu: વિશે

en: 1
gu: ૧

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Current date
gu: વર્તમાન તારીખ

en: 5 minute
gu: ૫ મિનિટ

en: 15 minute
gu: ૧૫ મિનિટ

[ctx: Sort order]
en: Date
gu: તારીખ

en: 10 minute
gu: ૧૦ મિનિટ

en: 30 minute
gu: ૩૦ મિનિટ

en: Month/Day/Year
gu: મહિનો / દિવસ / વર્ષ

en: Day/Month/Year
gu: મહિનો / દિવસ / વર્ષ
