Smart Date (4.2.4) - en to el translation catalogue (95 entries)

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Value
el: Αξία

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Language
el: Γλώσσα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Hourly
el: Ωριαία

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: default
el: προεπιλογή

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Monday
el: Δευτέρα

en: Tuesday
el: Τρίτη

en: Wednesday
el: Τετάρτη

en: Thursday
el: Πέμπτη

en: Friday
el: Παρασκευή

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Time
el: Ώρα

en: View
el: Προβολή

en: Format
el: Μορφή

en: never
el: ποτέ

en: After
el: Μετά

en: Separator
el: Διαχωριστής

en: hours
el: ώρες

en: days
el: ημέρες

en: Year
el: Έτος

en: Never
el: Ποτέ

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Time zone
el: Ζώνη ώρας

en: Contains
el: Περιέχει

en: Does not contain
el: Δεν περιέχει

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Month
el: Μήνας

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Day
el: Ημέρα

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: All day
el: Ολοήμερο

en: Operator
el: Τελεστής

en: Recent
el: Πρόσφατο

en: Duration
el: Διάρκεια

en: minutes
el: λεπτά

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Limit
el: Όριο

en: day
el: ημέρα

en: Hour
el: Ώρα

en: Minute
el: Λεπτό

en: Second
el: Δευτερόλεπτο

en: Granularity
el: Διακριτότητα

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Hours
el: Ώρες

en: Units
el: Μονάδες

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Timezone
el: Ζώνη ώρας

en: Time Format
el: Μορφοποίηση ώρας

en: Add another item
el: Προσθήκη ενός ακόμα αντικειμένου

en: Yearly
el: Ετήσια

en: years
el: έτη

en: weeks
el: εβδομάδες

en: 1 minute
el: 1 λεπτό

en: contains
el: περιέχει

en: daily
el: καθημερινά

en: weekly
el: εβδομαδιαία

en: About
el: Περί

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Default argument
el: Προκαθορισμένη παράμετρος

en: Current date
el: Τρέχουσα ημερομηνία

en: Compact
el: Συμπαγής

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Weight for row @number
el: Βάρος για τη γραμμή @number

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
el: Η ετικέτα είναι προαιρετική: αν μια γραμμή περιέχει ένα αριθμό μόνο, θα χρησιμοποιηθεί και ως κλειδί και ως ετικέτα.

en: 5 minute
el: 5 λεπτά

en: 15 minute
el: 15 λεπτά

en: Appears in: @bundles.
el: Εμφανίζεται σε: @bundles.

en: 10 minute
el: 10 λεπτά

en: 30 minute
el: 30 λεπτά

en: Month/Day/Year
el: Μήνας/Ημέρα/Έτος

en: Day/Month/Year
el: Ημέρα/Μήνας/Έτος

en: Year/Month/Day
el: Έτος/Μήνας/Ημέρα

en: Time type
el: Τύπος ώρας

en: Node Update Time
el: Ώρα Ανανέωσης Κόμβου

en: @label referenced from @field_name
el: @label αναφερόμενο από @field_name

en: @title (value @number)
el: @title (τιμή @number)

en: Time type: @time_type
el: Τύπος ώρας: @time_type
