Smart Date (8.x-1.0-rc2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Language
ht: Lang

en: Date
ht: Dat

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo
