Smart Date (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (99 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: default
et: vaikimisi

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Ends
et: Lõppeb

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: Format
et: Vorming

en: After
et: Pärast

en: Separator
et: Eraldaja

en: days
et: päeva

en: Custom
et: Kohandatud

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: Advanced
et: Täpsem

en: Frequency
et: Sagedus

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Last
et: Viimane

en: Plain
et: Tavaline

en: Recent
et: Hiljutised

en: Duration
et: Kestus

en: second
et: sekund

en: Parameters
et: Parameetrid

en: First
et: Esimene

en: Limit
et: Limiit

en: day
et: päev

en: Second
et: Sekund

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Revert
et: Lähtesta

en: Join
et: Liitu

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Time Format
et: Ajaformaat

en: Third
et: Kolmas

en: Add another item
et: Lisa uus

en: years
et: aastat

en: weeks
et: nädalat

en: 1 minute
et: 1 minut

en: @count minutes
et: @count minutit

en: daily
et: kord päevas

en: weekly
et: kord nädalas

en: About
et: Programmist

en: and
et: ja

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Rule
et: Reegel

en: Bundle
et: kogum

en: Uses
et: Kasutab

en: Compact
et: Kompaktne

en: Upcoming
et: Saabuvad

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Default timezone
et: Vaikimisi ajavöönd

en: Weight for row @number
et: Rea @number kaal

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
et: Silt on valikuline: kui real on üks number, kasutatakse seda võtme ja sildina.

en: 5 minute
et: 5 minutit

en: 15 minute
et: 15 minutit

en: Time increments
et: Aja juurdekasvu suurus

en: 10 minute
et: 10 minutit

en: 30 minute
et: 30 minutit

en: Date part order
et: Kuupäeva osa järjekord

en: Month/Day/Year
et: Kuu/Päev/Aasta

en: Day/Month/Year
et: Päev/Kuu/Aasta

en: Year/Month/Day
et: Aasta/Kuu/Päev

en: Time type
et: Aja tüüp

en: 24 hour time
et: 24 tunni kellaja formaat

en: 12 hour time
et: 12 tunni kellaja formaat

en: Managing and displaying date fields
et: Kuupäevaväljade haldamine ja kuvamine

en: Displaying dates
et: Kuupäevade kuva

en: Time zone override
et: Ajatsooni ülekirjutamine/muutmine

en: @title (value @number)
et: @title (väärtus @number)

en: Date part order: @order
et: Kuupäeva osa järjestus: @order

en: Time type: @time_type
et: Aja tüüp: @time_type

en: Time increments: @increment
et: Ajasamm: @increment

en: Default start date type
et: Vaikimisi alguskuupäeva tüüp

en: Default start date value
et: Vaikimisi alguskuupäeva väärtus

en: Date separator
et: Kuupäeva eraldaja

en: Separator: %separator
et: Eraldaja: %separator

en: Computed start date
et: Arvutatud alguskuupäev

en: Computed end date
et: Arvutatud lõppkuupäev

en: Date and time range
et: Kuupäeva ning kellaaja vahemik

en: The @title end date cannot be before the start date
et: @title lõppkuupäev ei saa olla enne alguskuupäeva
