Smart Date Calendar Kit (1.0.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Page
nn: Nettside

en: Calendar
nn: Kalender

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk
