Smart Date Calendar Kit (1.0.3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Field types
cs: Typy polí

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
