Smart Date Calendar Kit (1.0.3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Reset
eu: Garbitu

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Calendar
eu: Egutegia

en: Apply
eu: Ezarri

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Asc
eu: Goraka
