Smart Date Calendar Kit (1.0.4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Page
gl: Páxina

en: Calendar
gl: Calendario

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar
