Smart Date Calendar Kit (2.1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Calendar
el: Ημερολόγιο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Asc
el: Αύξ
