Smart Date Calendar Kit (2.1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Apply
sk: Použiť

en: Field types
sk: Typy polí

en: Asc
sk: Vzostupne
