Smart Date Starter Kit (2.1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Body
jv: Isi

en: more
jv: pepaké

en: Reset
jv: Baléknā

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Block
jv: Blok

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
