Smart Date Starter Kit (2.1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: Block
mr: भाग

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
