Smart Date Starter Kit (2.1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Body
pl: Treść

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: Teaser
pl: Skrót

en: Event
pl: Termin

en: Block
pl: Blok

en: Desc
pl: Malejąco

en: Events
pl: Wydarzenia

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Upcoming
pl: Nadchodzące

en: Field types
pl: Typy pól

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
