Smart Date Starter Kit (2.1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Block
ta: பெட்டி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
