Smart Date Starter Kit (2.1.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: more
is: meira

en: Reset
is: Endursetja

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Event
is: Viðburður

en: Block
is: Blokk

en: Events
is: Viðburðir

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Field types
is: Tegundir svæða
