Smart Date Starter Kit (2.1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
