Smart Date Starter Kit (2.1.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Teaser
bg: Резюме

en: Block
bg: Блокирай

en: Apply
bg: Търси
