Smart Date Starter Kit (2.1.3) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Body
ca: Cos

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Teaser
ca: Resum

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Block
ca: Bloc

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: When
ca: Quan

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Upcoming
ca: Proper

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Master
ca: Mestre
