Smart Date Starter Kit (2.1.3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: Teaser
hr: Mamac

en: Event
hr: Događanje

en: Block
hr: Blok

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Upcoming
hr: Nadolazeći

en: Asc
hr: Uzlazno
