Smart Date Starter Kit (2.1.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Body
ps: تنه

en: more
ps: نور

en: Block
ps: غونډ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
